20.04.2012
Palaista cilindrisko alumīnija lietņu ražošanas līnija


Noslēgusies jaunā SIA Dīlers produkta – alumīnija cilindrisko lietņu - ražošanas aprīkojuma uzstādīšana. Ražošanas komplekss sastāv no divām daļām – liešanas aprīkojuma, kas ražots amerikāņu firmā WAGSTAFF, un lietņu apstrādes un homogenizācijas centra, kas ražots firmā Sistem Teknik (Turcija).

Firma WAGSTAFF ir pasaules līderis alumīnija nepārtrauktās vertikālās liešanas aprīkojuma ražošanas jomā. Šeit izmantojamā tehnoloģija AirSlip® ļauj ražot lietņus ar ļoti gludu virsmu, kas neprasa tālāku mehānisku apstrādi.

Pateicoties jaunās ražošanas līnijas palaišanai, SIA Dīlers ievērojami paplašinās savu klientu loku: tagad mēs varēsim piegādāt savu produkciju alumīnija profila un presēto alumīnija detaļu ražotājiem.

Tuvākajā nākotnē SIA Dīlers plāno patstāvīgi sākt presēto detaļu izlaidi no saražotā alumīnija.

Šis projekts tika realizēts ar līdzfinansējumu no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).


Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Piedāvājam iedzīvotājiem un iestādēm bez maksas nodot utilizācijai veco sadzīves elektrotehniku. Papildu informācija ir pieejama pa bezmaksas tālruni 80000515

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Piedāvājam uzņēmumiem un valsts iestādēm pakalpojumus papīra dokumentu, visu veidu elektronisko datu nesēju iznīcināšanā, kā arī viltotās produkcijas, produkcijas ar notecējušu derīguma termiņu, brāķētās produkcijas iznīcināšanā un utilizācijā. Garantējam atkārtotas izmantošanas vai atjaunošanas 100% neiespējamību. Izsniegsim Iznīcināšanas aktu.