Par uzņēmumu

Latvijas firma SIA "ALL recycling" ir dibināta 2006. gadā kā krāsaino metālu lūžņu tirdzniecības un apstrādes uzņēmums (iepriekšējais nosaukums - SIA "Dīlers Metāls"). 2017.gadā SIA "ALL recycling" pārņēma firmas AS "A HOLDING" komercdarbību, kura specializējās alumīnija otrreizējās pārstrādes sakausējumu ražošanā un bīstamo atkritumu utilizācijā. Tika pārņemtas pilnīgi visas iekārtas, tehnoloģijas, personāls un atļaujas uz piesārņojošo darbību.

Tirdzniecības zīme "Dilers Aluminium" ir firmas SIA "ALL recycling" īpašums un firmas galvenais produkts - alumīnija sakausējumi - tiek ražoti zem šī zīmola.

SIA "ALL recycling" arī nodarbojas ar melno un krāsaino metālu lūžņu tirdzniecību un pārstrādi un ar sadzīves un bīstamo atkritumu savākšanu un utilizāciju.


 

Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Piedāvājam iedzīvotājiem un iestādēm bez maksas nodot utilizācijai veco sadzīves elektrotehniku. Papildu informācija ir pieejama pa bezmaksas tālruni 80000515

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Piedāvājam uzņēmumiem un valsts iestādēm pakalpojumus papīra dokumentu, visu veidu elektronisko datu nesēju iznīcināšanā, kā arī viltotās produkcijas, produkcijas ar notecējušu derīguma termiņu, brāķētās produkcijas iznīcināšanā un utilizācijā. Garantējam atkārtotas izmantošanas vai atjaunošanas 100% neiespējamību. Izsniegsim Iznīcināšanas aktu.